• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

APERATIVE PLATE

₺ 5.770,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

APERATIVE PLATE

₺ 5.770,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home koleksiyonlarında en sık tercih edilen parçalardan biri olan Christofle aperatif tabağı, zarif duruşuyla göz dolduruyor. Şıklığıyla sofraların vazgeçilmezi olan Oh Koleksiyonu, Fransız çizgileri, 27x7,5 santimetrelik ebadı ve gümüş kaplama özel tasarımı ile sofralara şıklık katan ve sunumların vazgeçilmezi olarak çok beğeniliyor. Gümüş kaplama olan aperatif tabağı, zarif görünüşü ve lüks zevklerin davet sofralarına yansıması olarak ön plana çıkıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Colorless
  • PRODUCT ID: M357066032830
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Plate

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION