• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

FRUIT BOWL, MALMAISON

₺ 27.060,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

FRUIT BOWL, MALMAISON

₺ 27.060,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home Christofle serisinin en göz alıcı ürünlerinden olan Christofle Malmaison Meyvelik şık ve sade duruşuyla göz dolduruyor. Özel tasarımı sayesinde tam anlamı ile bir Fransız asilzadesi olan üründe, Napoleon Bonaparte ve İmparatoriçe Josephine'in en sevdiği şato Malmaison'dan yola çıkılarak hazırlanan Malmaison koleksiyonunun izleri görülebiliyor. Palmiye ve lotus yapraklarından esinlenerek tasarlanan desenleri ve şık duruşu ile sofraların vazgeçilmezi olan 23 santimetre ebadındaki Malmaison meyvelik, gümüş rengi görünümü ile fark yaratıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M357066008064
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Service accessory

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION