• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

KAPAKLI ÇANTA

₺ 1.795,00

Sold Out

COLOR: Brown-Beige

Brown-Beige

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

KAPAKLI ÇANTA

₺ 1.795,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Omuz çantaları hem şık hem de sportif görünümleri sebebiyle çok sık tercih edilen kadın çantalarından biridir. Özellikle küçük boyutlardaki omuz çantaları, büyüklere oranla omuz bölgesini daha rahat ettirir. Vakko zincirli kapaklı çanta özgün tasarımı ile her ortamda gözleri üzerine çeker. Dış yüzeyi birbirinden kaliteli malzemelerden oluşan zincirli çanta, kalp şeklindeki çanta tokaları sayesinde hareketlilik sağlar. Yarısı zincirden oluşan çanta sapının üst bölmesi yumuşak dokulu bir sapa sahiptir. Bu sayede ön plana çıkan çanta, stilinizde ayrıcalıklı formuyla yer buluyor.

Vakko Zincirli Kapaklı Çanta Klasik Tarz Sahiplerinin Yanında

Kahverenginin farklı tonlarına -sahip olan çanta, zarif çizgilerin oluşturduğu klasik desenler ile ön plana çıkar. Kapaklı bir çanta olduğundan pratik kullanım sağlar. Vakko zincirli kapaklı çanta orta büyüklükte olmasına rağmen birden fazla gözü sayesinde birçok eşyayı içine alır. Dikdörtgen formundaki çantanın içine telefon, cüzdan gibi önemli eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz.

Dış zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Brown Sugar Monogram

En: 14 cm

Boy: 20 cm

Derinlik: 7 cm

Uzun Sap: 58 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868238573925
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Bag
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION