• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
LENNY NIEMEYER

BİKİNİ

₺ 1.850,00 ₺ 3.700,00

Sold Out

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

LENNY NIEMEYER

BİKİNİ

₺ 1.850,00 ₺ 3.700,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Sarı rengin mistik enerjisi ile göz dolduran Lenny Niemeyer bikini, üçgen üst kubu ile bedeninizi konforla sarıyor. Sade ve dinamik hissetmek isteyen kadınlara özel bikini, dolabınızdaki güncelliğini de daima koruyor. Zarif ve şık stili plajda da hissetmek isteyen kadınların tercihi bu model, ayrıcalıklı formu ile ön plana çıkıyor. Lüks dokusu ile kendine hayran bırakan tasarım, modern ve net çizgisi ile ruhunuzdaki enerjiye ortak oluyor. Pareo ve parmak arası terliklerle takımlayabileceğiniz bikini, yaz stilinize yenilikçi bir kapı aralıyor. Kumaş Tipi: %95 Polyamid, %5 Poliüretan Orijinal Ürün Kodu: SO343 + CA361E

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Yellow
  • PRODUCT ID: M868238596330
  • BRAND: LENNY NIEMEYER
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: SO343 + CA361E
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION