• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

NULL

₺ 346,50 ₺ 495,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

NULL

₺ 346,50 ₺ 495,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Çağdaş çizgilerin öncüsü olan Vakko, küçük el çantaları üretiminde zamansız tasarımlarıyla öne çıkar. Sade ve minimalist bir görünüme sahip olan el çantası özel ve suya dayanıklı materyal kullanılarak üretilir Dayanıklı malzemeye sahip olan Vakko el çantasının kapak kısmında çıt çıtlı açma kapama düğmesi bulunur. Tek elle bile açılabilen kapak yapısı kullanım kolaylığı sağlar. Oldukça minik ölçülere sahip olan ürün küçük eşyaları taşımak üzere tasarlanır.

Vakko Küçük El Çantaları Modaya Yön Verir

Hem şıklığı hem de hafifliği açısından Vakko el çantaları tarz kadınların vazgeçilmezi. Şıklığı ve küçüklüğü sayesinde günlük kullanabileceğiniz gibi gece dışarı çıkarken de kullanabilirsiniz. 86 cm zincirli sap özelliği isterseniz elde isterseniz kola takarak kullanma avantajı sunar. Dış yüzeyde kullanılan dayanıklı malzeme sayesinde uzun süreli kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ihtiyacınıza uygun olan seçimi yapmanıza imkan verir. Vakko’nun Wild Ginger renk ayrıcalığıyla bulunduğunuz ortamda fark edilirsiniz. Hem şıklığı hem hafifliği açısından Vakko el çantaları stil sahibi kadınlar için kaçırılmayacak bir tasarım.

Ürün küçük boyutlardadır.

Dış Zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Wild Ginger

En: 9 cm

Boy: 6 cm

Derinlik: 2 cm

Uzun sap: 86 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Tan
  • PRODUCT ID: M868238587279
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 5681
  • PRODUCT LENGTH: Vairous Accessories
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION