• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SUITCASE

₺ 3.995,00
  • STD

Please select a size.

COLOR: Black

Brown-Beige

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SUITCASE

₺ 3.995,00

* COLOR

Brown-Beige

Black

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kısa süreli seyahatlerde tercih edilen Vakko seyahat çantası uygun ebatları ile daima ideal bir deneyim sunar. Kol ve el askısı ile farklı şekillerde taşınabilen kullanım yapısı suya karşı yüksek mukavemet etkisi gösterir. Çantanın taban kısmında bulunan zımbalar alt tabanın kirlenmemesini sağlar. İç bölmesinin geniş boyutları sayesinde tüm kişisel eşyalarınız ergonomik biçimde muhafaza edilebilir.

Tarzınızı En Doğru Şekilde Ortaya Çıkarır

Tüm seyahatlerinizde ideal bir hizmet sunan Vakko seyahat çantası yenilikçi bir teknoloji ile tasarlanarak kahve tonları ile elegan bir duruş oluşturur. Estetik yapısı Vakko desenleri ile daima zahmetsiz bir seyahat keyfi sunar. 51 cm en, 24 cm boy ve 17.5 cm genişliği sayesinde uçak seyahatlerinde kabinde kolaylıkla taşınabilir. Yaz veya kış su geçirmeyen dayanıklı dış yüzeyi tüm kişisel eşyalarınızı özenle korur. Şık tasarımı göz kamaştıran bir görünüm oluşturur ve uzun ömürlü bir kullanım yaratır.

Dış zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Siyah

En: 51 cm

Boy: 24 cm

Genişlik: 17,5 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868188297556
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Polyester
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION