• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SUITCASE

₺ 4.295,00
  • STD

Please select a size.

COLOR: Black

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SUITCASE

₺ 4.295,00

* COLOR

Black

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Pratik ve işlevsel bir kullanım imkanı sunan gamboç çantalar, seyahatlerin vazgeçilmez tasarımıdır. Birçok kıyafetiniz ve kişisel bakım eşyalarınız artık Vakko gamboç çanta sayesinde her zaman yanınızda bulunur. Tercihini sadelikten yana kullanan kadınların severek kullanabileceği çanta, rengiyle ayrıcalıklı bir tasarımda sunulur. Renginin uyum avantajı sayesinde birçok kıyafetinizle birlikte takımlanabiliyor olması sıklıkla kullanım sağlamanıza olanak sağlar. Özel dikim gamboç çanta, kısa ve uzun süreli seyahatlerinizde vazgeçilmeziniz haline geliyor.

Seyahatlerde Tüm Eşyalarınız Yanınızda

Sizlere geniş bir kullanım alanı sunan gamboç çantada, çeşitli eşyalarınız ve kıyafetleriniz için özel gözler bulunuyor. Askılı tasarımıyla rahat taşıma imkanı sunan çanta, elde kolaylıkla taşınabiliyor. Kadın çanta modelleri arasında çok özel bir yere sahip olan gamboç çanta; şehir içi ve şehir dışı seyahatlerde kullanıma uyum sunarak, eşyalarınızı rahatlıkla taşımanıza imkan tanıyor.

Ürün Detayı:

Dış zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Blacky Black

En: 28 cm

Boy: 33 cm

Derinlik: 26 cm

Kısa Sap: 20 cm

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868206153023
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT LENGTH: Travel Bag
  • MATERIAL: %100 Polyester
  • LIFESTYLE: Basic

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION