{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022KK021", "name": "LBV2022KK021", "price": 717.00, "brand": "", "sku": "LBV2022KK021", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "125225", "dimension40": "" }] } }

PALTO

VAKKO BY TAGLIATORE
 
₺ 22.999 ₺ 12.999

Kruvaze yaka ve uzun kollar ile kış dolabınızda yerini özenle alan Vakko by Tagliatore palto, ön yüzeydeki paralel olarak konumlandırılmış gold renkli düğme detayları ile yalın havasını pekiştiriyor. Sağ ve sol bölümlerdeki kapaklı cep detayları fonksiyonellik sunuyor. Palto, arka etek bölümündeki yırtmacı ile iddiasını koruyor. Beyaz tonunun soft ritmi ile büyüleyen tasarım, kaliteli dokusu ile hem sıcak tutuyor hem de stilinizden ödün vermemenizi sağlıyor.

Beden

CEKET

 
₺ 8.595 ₺ 5.499

Vakko ceket, klasik yaka ve ön yüzeyde bulunan bir adet düğme kapama detayı ile harmanlanıyor. Ön yüzey sağ ve sol bölümlerde birer adet kapaklı cep detayı bulunduran model, beyaz rengin soft şıklığına aracılık ediyor. Vakko kalitesi ile stilinde fark yaratmak isteyen kadınların beğenisine sunulan ceket, kumaş pantolon ve jean takımlamalarınıza kadar ister casual ister davet ya da toplantı için ideal havayı oluşturarak uyum sağlıyor.

Beden

PANTOLON

 
₺ 5.999 ₺ 4.799

Beyaz rengin zarifliğiyle öne çıkan Vakko bol paça pantolon, sadeliğin kusursuz yansımasıyla dikkat çekiyor. Lüsk yün karışımlı dokusu ve relax kalıbıyla son derece konforlu hissetmenizi sağlayacak ayrıcalıklı tasarım, günlük ve ofis takımlamalarınız için ideal tercih oluyor. Spor ve klasik parçalarla beraber takımlayabileceğiniz pantolon, zarif ve şık görünüm kazanmanızı sağlıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

Beden

T-SHIRT

 
₺ 3.999 ₺ 2.299

Siyah rengi ile öne çıkan Vakko uzun kollu t-shirt, nervürlü balıkçı yaka formu ve nervürlü manşetleri ile dikkat çekiyor.

Beden

SPOR AYAKKABI

LE SILLA
 
₺ 6.715 ₺ 3.999

İster klasik ister sportif takımlamalarla tercih edebileceğiniz Le Silla spor ayakkabı, siyah ve beyaz rengin tezat enerjisini gri renk ile taçlandırıyor. Sportif aktivitelerinizden sabah koşunuza kadar ayak konforunuzu en üst düzeye çıkaran model, alt tabanı ile her zemine sağlam basmanızı sağlıyor ve tüm sezonlar için rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Beden

TELEFONLUK

 
₺ 1.195 ₺ 717

Vakko çanta, dikey dikdörtgen formu ile ön plana çıkıyor. Siyahın asaletini gözler önüne seren tasarım, klasik jean şıklığınızdan kumaş pantolon ceket takımlamalarınıza kadar uyum sağlıyor. Agraf kapamalı çanta, çıkarılabilir ve ayarlanabilir askı detayı ile işlevsellik sunuyor. Deri dokusu ile kaliteyi üst seviyede hissettiren çanta, karakteristik bir duruşa da imza atıyor.

ÇANTA

COCCINELLE
 
₺ 5.635 ₺ 3.381

Yalın formunu siyah rengin asaleti ile buluşturan Coccinelle çanta, deri kumaş detayının kalitesi ile cezbediyor. Askısı haricinde bir adet de çıkarılabilir askı detayına sahip olan tasarım, casual takımlamalarınızdan klasik toplantı şıklığınıza kadar uyum sağlıyor. Geniş iç hacmi ile konfor sunan tasarım, ön yüzeye dikkat çeken marka yazı detayı ile marka vurgusunu da güçlendiriyor.