{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022KK128", "name": "LBV2022KK128", "price": 2999.00, "brand": "", "sku": "LBV2022KK128", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "129359", "dimension40": "" }] } }

TRİKO

 
₺ 3.395 ₺ 2.999

Bisiklet yaka ve uzun kol detaylı Sita Murt triko, kalın dokusu ile soğuk kış günlerine iddialı bir giriş yapıyor. Yumuşacık dokusu ile kendine hayran bırakan model, örme formu ile sıcacık kalmanızı sağlıyor. Her tarz pantolon ile takımlayabileceğiniz bu zamansız parça, teninizi ahenkle sarıyor ve dolabınızdaki güncelliğini daima koruyor.

Beden

PARDÖSÜ

 
₺ 12.995 ₺ 7.797

Martylo pardösü, yeşil rengin natürel çizgisini modern bir hava ile yorumluyor. Portatif yaka bölümündeki sıralı düğme detayları ile dikkat çeken model, arka yüzeydeki büzgülü ve pileli form ile harmanlanıyor. Ön yüzey sağ ve sol bölümlerde birer adet kapaklı cep detayı bulunduran pardösü, etek bölümündeki büzülebilir detay ile görünümüne ayrıcalıklı bir hava kazandırıyor.

Beden

BOT

 
₺ 3.715 ₺ 2.999

Vakko bot, haki renkte tırtıklı yüksek tabanıyla çarpıcı bir duruş sunuyor. Lüks tasarımıyla son derece konforlu hissetmenizi sağlayacak tasarım, gün boyu keyifli adımlar atmanızı sağlıyor. Yuvarlak burun modern tasarım, çeşitli spor ve şık takımlamalarınızda kullanıma uyum sunuyor. Alternatif takımlamalarınızda sıklıkla tercih edebileceğiniz dinamik tasarım, iddialı ve etkileyici stil yansıtan tasarımıyla göz dolduruyor.

Beden

ÇANTA

ORCIANI
 
₺ 9.715 ₺ 5.829

Yeşil rengin natürel çizgisi ile ön plana çıkan Orciani çanta, deri desenleri ile şıklığınıza güç katıyor. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir askı detayı ile işlevsellik sunan model, dikiş detayları ile kaliteyi hissettiriyor. Takımlamalarındaki estetik havaya önem veren kadınların tercihi bu şık parça, ayrıcalıklı kumaş kalitesi ile dolabınızdaki güncelliğini daima koruyor. Etkiliyeci bir duruşa aracılık eden model, zengin görünümü ile ilgi odağı haline geliyor.

HAKİ CEP DETAYLI DAR PAÇA PANTOLON

 
₺ 3.999 ₺ 3.199

Vakko pantolon, haki rengin natürel yansıması ile stilinizde büyük bir özenle yer buluyor. Duble ve dar paça detaylı tasarım, yan yüzeylerde dikkat çeken dikiş detaylı kapaklı cep detayı ile harmanlanıyor. Salaş gömlek ve trikolarla her mevsim tercih edebileceğiniz bu zamansız parça, şık ve konforlu hissetmek isteyen kadınların dolaplarında güncelliğini daima koruyor.

Beden