{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YE011", "name": "LBV2022YE011", "price": 3999.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YE011", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "144109", "dimension40": "" }] } }

AYAKKABI

SANTONI
 
₺ 7.490 ₺ 5.999

Beyaz rengi ile dikkat çeken Santoni spor ayakkabı, modern tasarımı ve arka panelde renk detaylandırması ile fark yaratıyor. Bağcıklı yapısı ile kullanımda kolaylık sunan yuvarlak burun tasarım, şehir stillerinizin vazgeçilmezi oluyor. Lüks tasarımı ile gün boyu konforlu hissetmenizi sağlayacak bu ayakkabı, minimal formu ile alternatif takımlamalarınıza uyum sağlıyor ve stil sahibi görünüm kazandırıyor.

Beden

PANTOLON

 
₺ 8.999

Gri rengi ile öne çıkan Vakko by Pt01 pantolon, çizgili deseni ile fark yaratıyor. Şehir takımlamalarınız için ideal seçim olan bu standart bel tasarım, yeni yün karışımlı lüks dokusu ile son derece konforlu hissetmenizi sağlıyor. Yan cepleri ve düğme detay arka cepleri ile kullanım kolaylığı sağlayan bu tasarım, fermuar ve düğme ile kapanış sunuyor. T-shirtleriniz ve gömlekleriniz ile takımlayabileceğiniz bu pantolon, son derece çağdaş bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

Beden

GÖMLEK

 
₺ 3.999

Kırmızı ve gri renkleriyle öne çıkan Vakko uzun kollu gömlek, ekose deseni ile fark yaratıyor. Yüzde yüz keten dokusu ile İlkbahar/Yaz stilinize lüks bir dokunuşta bulunan bu everton düğmesiz yaka tasarım, ön ortada tam boy düğme ile kapanış sağlıyor. Basic t-shirtler ile de kullanabileceğiniz bu dokuma gömlek, şortlarınız ve pantolonlarınız ile bir araya gelerek karakteristik bir görünüm kazanmanızı sağlıyor.

Beden