{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "LBV2022YE039", "name": "LBV2022YE039", "price": 174.00, "brand": "", "sku": "LBV2022YE039", "variant": "", "category": "", "dimension6": "None", "dimension9": "", "dimension10": "", "dimension11": "", "dimension12": "indirimli", "dimension13": "/", "dimension14": "", "dimension20": "", "dimension21": "Hayır", "dimension24": "", "dimension30": "144131", "dimension40": "" }] } }

AYAKKABI

SANTONI
 
₺ 8.990 ₺ 5.394

İster davet stiliniz için ister casual İlkbahar ve yaz takımlamalarınız için tercih edebileceğiniz Santoni ayakkabı, bej rengiyle fark yaratıyor. Beyaz renk platformuyla bütünlük sağlayan bu zamansız parça, minimal formda turuncu dikiş detayları ve turuncu dış tabanı ile dikkat çekiyor. Yüzde yüz deriden tasarlanan bu ayakkabı, stil sahibi bir görünüme vurgu yapıyor.

Beden

MENDİL

 
₺ 249 ₺ 174

Vakko mendil, turuncu ve lacivert renklerinin uyumunun asil ritmini şık detaylar ile buluşturuyor. Ekose desenler üzerine dikkat çeken daire formlu nakış desenleri tasarımın klas çizgisine modern bir dokunuş katıyor. Göz alıcı bir stile imza atmanıza öncülük eden mendil, dokuma kumaş tipi ile kaliteyi üst seviyede hissetmenizi sağlıyor. Takım elbise ve ceketlerinizle uyumu gözler önüne seren model, farklı katlama stilleri ile işlevselliğe dikkat çekiyor. Klasik takımlamalarınızın tamamlayıcı parçası olan mendil, el ustalığının en üst düzeyde tutulduğu işçiliği ile zengin bir görünüme imza atmanızı sağlıyor.

Beden

TAKIM ELBİSE

 
₺ 22.990 ₺ 16.093

Vakko 7 drop takım elbise,ekru rengi ve çizgili desene sahip karakteristik tasarımı ile dikkat çekiyor. Kruvaze yaka ceketin etek yüzeyindeki cepler ve göğüs üzerine konumlandırılan mendil cebiyle işlevsellik kazanan bu dokuma tasarım, ön yüzeye birbirine paralel olarak konumlandırılan düğme kapamalar ile şık bir duruş yansıtıyor. Yüzde yüz keten dokusu ile konforlu hissetmenizi sağlayacak bu takım elbise, yan cep ve duble paça detaylı pantolonu ile bütünlük sağlarken; davet stillerinizde gömleklerinizle çarpıcı bir görünüm yansıtıyor.

Beden